Témata
Zimní zahrady
Kontaktní informace

Adresa:

SOLARLUX-HLADÍK stavební servis s.r.o.

Hradešínská 41
101 00 Praha 10

tel.: 272 733 434
email: firma@hladik.info

Partneři webu
Nacházíte se: Zimní zahrady Solarlux

Zimní zahrady Solarlux - od přání ke skutečnosti

Rozšíření obytných prostor

Více světla, více vzduchu, více prostoru. Výstavba zimní zahrady je ideální možností, jak velkoryse vylepšit váš komfort bydlení. Užívejte si příjemnou atmosféru maximálně prosvětleného obytného prostoru v bezprostřední blízkosti přírody!

Nezáleží na tom jaký máte dům, nebo v jakých dimenzích plánujete. Zimní zahrada Solarlux vám nabízí vždy perfektní řešení nového obytného prostoru, který bude po celý rok chráněn před větrem a nepřízní počasí a kde se budete cítit dobře. Za pomoci vizualizačního programu vám rádi ukážeme, jak bude vaše individuální řešení dostávat svou podobu. Podívejte se na následujících stránkách na již realizované sny našich zákazníků o lepším bydlení.

Zimní zahrady dodají vašemu domu světlo a energii.

Komfortní bydlení pro váš pocit pohody.

Ať se jedná o rozšíření obytného prostoru, či další transparentní pokoj, zimní zahrady Solarlux zdokonalí kvalitu vašeho domova! Získáte nové, zamilované místo, které vás bude rozmazlovat maximálním prosvětlením a vzdušností. Interiér a exteriér v tomto místě uvede přírodu až do nejhlubšího nitra domu, kde splynou v jedno.

Zimní zahrady neznamenají pouze rozšíření obytného prostoru, ale zajistí zvýšení komfortu bydlení, dobrého zdraví a radosti ze života. Existuje mnoho dobrých důvodů proč rozšířit dům o nový komfortní prosvětlený prostor prostřednictvím zn. Solarlux. Nechte se unést!

 


Rozmanitost zimní zahrady střižená na míru

Výhody systémového výrobku pro individuální řešení

Stará zástavba, novostavby, stylový venkovský dům, moderní městská vila, hrázděný dům, polovina dvojdomku nebo jedinečný dům, navržený architektem. Žádný dům není stejný jako ten druhý a stejně tak je i každá zimní zahrada Solarlux originálem. Plánujeme, navrhujeme a realizujeme individuální řešení pomocí osvědčených systémů a inovativních prvků.
Všem je přitom přirozeně společná špičková kvalita použitých materiálů a stavební realizace. Veškeré prvky se k sobě ideálně hodí a zajišťují perfektní výsledek díla, tzn. trvale krásé zimní zahrady se stálou hodnotou. Naše návrhy vychází z architektonických skutečností, polohy, velikosti pozemku a hlavně využití zimní zahrady.
Při tvorbě návrhu je zohledněn také tvar střechy stávající budovy, barevné řešení a styl domu i okolí. Vždy přivítáme vaše vlastní nápady, přání a připomínky. Koneckonců vy sami nejlépe víte, co je pro vás zvlášť důležité! Budeme proto rádi, když na společnou schůzku s naším odborným poradcem přinesete fotografie, náčrtky a také seznamy vašich priorit.
Jak pracovníci zákaznického servisu v hlavním sídle společnosti Solarlux v Bissendorfu, tak i naši odborní poradci a partneři vám budou kdykoliv stát po boku a přispějí radou i činem. Díky vizualizaci na počítači můžete své vlastní ideální řešení zimní zahrady vidět hned na začátku plánování.

Mnoho dalších informací najdete na stránkách našeho partnera Zimní zahrady Solarlux  

  facebook Solarlux

Hladík stavební servis, s.r.o. - exklusivní dodavatel zimních zahrad SOLARLUX na klíč

Firma Hladík stavební servis, s.r.o. nabízí kompletní servis pro stavbu zimních zahrad i ostatních konstrukcí zn. SOLARLUX. Poté co se nás rozhodnete kontaktovat, poskytneme vám bezplatnou konzultaci, díky které získáte všechny důležité informace o našich produktech.

Pokud se rozhodnete využít našich služeb pro postavení zimní zahrady, tak pro Vás zpracujeme profesionální architektonický návrh stavby a také odborné poradenství. Dokážeme také zpracovat přesnou fotovizualizaci projektu, díky čemuž získáte přesnou představu u podobě vaší zimní zahrady.

Zvládneme také zpracovat kompletní projekční přípravu výrobní dokumentace, analyzovat nejlepší způsob vytýpění vaší zimní zahrady a vypočítat případné tepelné ztráty. Naše stavby lze také dovybavit o chytrá řešení, která dokáží automaticky řídit větrání či stínění zahrady na základě údajů ze slunečnéch, tepelných či dešťových senzorů.

Celý průběh stavby zimní zahrady si u nás můžete objednat takzvaně na klíč. Stačí si pouze vybrat typ, který chcete a schválit námi připravenou vizualizaci a poté se již nemusíte o nic starat.

 

 

 

 

Novinky a aktuality
Solarlux R.evolution

Perfektní funkcionalita, tenké profily, nejlepší tepelně izolační hodnoty, neomezené možnosti kombinací to je nová prosklená skládací stěna R.evolution

více informací
 
Solarlux na BAU 2017

Prosklená skládací stěna je vymyšlena a navržena od základů úplně nově a bude poprvé představena veřejnosti.

více informací

Archiv novinek

Newsletter

Zaregistrujte svůj email pro získání pravidelných informací o zimních zahradách.