Témata
Zimní zahrady
Kontaktní informace

Adresa:

SOLARLUX-HLADÍK stavební servis s.r.o.

Hradešínská 41
101 00 Praha 10

tel.: 272 733 434
email: firma@hladik.info

Partneři webu
Nacházíte se: Zimní zahrady

Zimní zahrady

 

Promyšlená řešení pro každý dům a každý styl

Flexibilní až do posledního detailu

Rozmanité architektuře čelíme četnými nápady a know-how. Pro každý dům nabízíme přesvědčivé řešení zimní zahrady.Od klasické přistavěné zimní zahrady až po integrovanou prosklenou stavbu. Celou fasádu dotváříme jednoúrovňovou zimní zahradou či například zimní zahradou o výšce domu.Vy sami rozhodnete, zda si přejete harmonicky integrované rozšíření obytného prostoru, či zda chcete dát domu prostřednictvím skleněného objektu nový architektonický ráz. I u náročných stavebních řešení navrhneme na míru řešený projekt zimní zahrady. Přehled tvarů střech zobrazuje pouze ukázku některých technických a architektonických řešení zimních zahrad Solarlux.V zásadě lze realizovat všechny typy střech!

Materiál - hliník

SDL Akzent Plus:
Na základě speciální úpravy hliníkových profilů dosahuje zimní zahradaSOLARLUX SDL Akzent plus" velmi dobrých tepelně-izolačních hodnot. Krokve s nosnými konstrukcemi umístěnými vně obytného prostoru zajišťují maximální dopad světla do zimní zahrady.

zimni zahrada Akzent zimni zahrada Akzent zimni zahrada Akzent zimni zahrada Akzent

SDL Akzent Vision:
Design zimní zahrady „SOLARLUX SDL Akzent Vision" je neobyčejný a extravagantní. Integrovaná ocelová lana a styčníkový plech s ušlechtilým ocelovým šroubovým spojením viditelně umocňuje industriální prvky systému. Filigránské linie >zimní zahrady a perforovaný nosný profil tomu přidává co možná největší transparentnost.

zimni zahrada Akzent Vision zimni zahrada Akzent Vision zimni zahrada Akzent Vision zimni zahrada Akzent Vision

SDL Nobiles:
Nová High-Class zimní zahrada "SOLARLUX SDL Nobiles"  splňuje nejvyšší nároky a vyznačuje se exkluzivním designem. Nová konstrukce zimní zahrady z tenkých hliníkových krokví působí velmi vzdušně a přitom zajišťuje staticky pevnou střešní plochu s možností  sklonu 5-45 stupňů.

zimni zahrada Nobiles zimni zahrada Nobiles zimni zahrada Nobiles zimni zahrada Nobiles

Materiál - dřevo/ hliník

SDL Avantgarde:
Zvláštnost zimní zahrady „SOLARLUX SDL Avantgarde" je kombinace materiálu z dřeva a hliníku. Nosná dřevěná konstrukce uvnitř působí příjemně na atmosféru zimní zahrady a vně je chráněna  před větrem a počasím hliníkovým pláštěm.

zimni zahrada Avantgarde zimni zahrada Avantgarde zimni zahrada Avantgarde zimni zahrada Avantgarde

 

Mnoho dalších informací najdete na stránkách našeho partnera http://www.solarlux.com/  

  facebook

 

 

 

 

Novinky a aktuality
Solarlux R.evolution

Perfektní funkcionalita, tenké profily, nejlepší tepelně izolační hodnoty, neomezené možnosti kombinací to je nová prosklená skládací stěna R.evolution

více informací
 
Solarlux na BAU 2017

Prosklená skládací stěna je vymyšlena a navržena od základů úplně nově a bude poprvé představena veřejnosti.

více informací

Archiv novinek

Newsletter

Zaregistrujte svůj email pro získání pravidelných informací o zimních zahradách.