Témata
Zimní zahrady
Kontaktní informace

Adresa:

SOLARLUX-HLADÍK stavební servis s.r.o.

Hradešínská 41
101 00 Praha 10

tel.: 272 733 434
email: firma@hladik.info

Partneři webu

Skládací stěny a posuvné stěny

Skládací stěny

Skládací stěny jsou složeny z několika navzájem spojených panelů. Skládání dělících stěn je založeno na principu „harmoniky - skládací dveře". Skládací stěny SOLARLUX nabízejí mnoho možností řešení. Koncové panely lze využít jako klasické vstupní pantové dveře, do jednotlivých panelů lze vkládat výklopné ventilační okno apod. Jejich využití je vhodné pro boční stěny zimních zahrad, zastřešení teras, zastřešení bazénů, dělení/ propojení exteriérů i interiérů jako dělící příčky či dělící stěny.

Systémy SOLARLUX umožňují volbu z řady vodících podlahových profilů, vč. bezbariérových, které jsou nutné v obchodech, restauracích, interiérech ale i zimních zahradách, zastřešení bazénů, zastřešení teras apod.

skládací stěny skládací stěny skládací stěny skládací stěny 

Posuvné stěny

Posuvné stěny jsou složené z jednotlivých samostatně posuvných panelů. Systém posuvných stěn SOLARLUX  nabízí velmi variabilní možnosti otevření a větrání. V uzavřeném stavu může plnit vybraný panel funkci jako „klasické - posuvné dveře". Pomocí posuvných stěn z individuálních panelů lze realizovat mobilní příčky atypických a složitých tvarů včetně kruhových. Tento systém byl vyvinut jako dělící stěny a dělící příčky zejména pro komerční využití (restaurace, obchody, kancelářské interiérové příčky, jednací sály, zimní zahrady, zasklení zastřešení bazénů apod.) a dělení interiérů. Celou posuvnou stěnu lze v případě potřeby složit zcela mimo řešený prostor.

posuvné stěny posuvné stěny posuvné stěny posuvné stěny
 
 

Mnoho dalších informací najdete na stránkách našeho partnera http://www.solarlux.com/  

facebook

 

 

 

Novinky a aktuality
Solarlux R.evolution

Perfektní funkcionalita, tenké profily, nejlepší tepelně izolační hodnoty, neomezené možnosti kombinací to je nová prosklená skládací stěna R.evolution

více informací
 
Solarlux na BAU 2017

Prosklená skládací stěna je vymyšlena a navržena od základů úplně nově a bude poprvé představena veřejnosti.

více informací

Archiv novinek

Newsletter

Zaregistrujte svůj email pro získání pravidelných informací o zimních zahradách.

 

jak si zařídit kancelář