Témata
Zimní zahrady
Kontaktní informace

Adresa:

SOLARLUX-HLADÍK stavební servis s.r.o.

Hradešínská 41
101 00 Praha 10

tel.: 272 733 434
email: firma@hladik.info

Partneři webu

Solarlux na BAU 2017

Příští rok otevírá Solarlux s fanfárou: 
Prosklená skládací stěna, stěžejní produkt Solarluxu je vymyšlena a navržena od základů úplně nově a bude poprvé představena veřejnosti na BAU 2017. Je to revoluce resp. evoluce pro firmu a konec konců u prosklené skládací stěny se jedná o základní kámen úspěchu zn.Solarlux. Po pravdě řečeno, žádné jiné okno, nebo řešení fasády si nestojí tak dobře při spojování vnitřního a venkovního prostoru.

Solarlux bilancuje neklidný uplynulý rok: 
Novostavbou bylo nutné získat nové prostory pro silný růst firmy a přestěhováním do nového sídla tak soustředit pod jednu střechu výrobu, vedení firmy a sklad. Ačkoli sám tento projekt spotřeboval hodně pracovního potenciálu, firma musela současně pracovat na inovativních vylepšeních "r.evoluční" prosklené skládací stěny, která bude poskytovat zákazníkům a architektům úplně nové formy možností konstrukce a vzhledu.

Základní kámen úspěšného příběhu:
Prosklená skládací stěna Solarlux se dá celoplošně otevřít a v uzavřeném stavu poskytuje co nejlepší ochranu při nejvyšší možné transparentnosti. Od uvedení na trh před třiceti lety Solarlux prosklenou skládací stěnu stále zdokonaloval. U všech systémů byly vždy důsledně a elegantně vyváženy parametry transparence, otevřenosti, tepelné izolace a ochrany proti vniknutí. Dnes je prosklená skládací stěna Solarlux nejen jeden z vůdčích produktů na světovém trhu, ale taktéž inovační generátor. Odborné publikum na BAU 2017 může být po právu napjato, co všechno bude Solarlux prezentovat .

Od evoluce k revoluci:
Kolik toho je možné zatím odhalit: Jak možnosti řešení, tak i technická realizace prosklené skládací stěny udělá rozruch. Veletržní stánek Solarluxu bude poprvé prezentovat hned několik exponátů nově zmíněné prosklené skládací stěny a návštěvník se tam může informovat o detailech a prohlédnout si je. Na prvním veletržním dnu představí firma "R.evoluční prosklenou skládací stěnu" na tiskové konferenci.

cero na BAU 2017:
Na stánku Solarlux ještě uvidíte: posuvné okno cero III. Monomarka ze Solarluxu je na trhu od r. 2014 a byla oceněna již s třemi proslulými cenami designu. Cero III zasklené trojsklem dosahuje při velikosti plochy křídla až 15 m2 jedinečné, vysoké ochrany proti vloupání (RC3) a nabízí kromě velkoplošného zasklení zvláště základní řešení pro nové architektonické koncepty. Posuvné okno se dá i přes velkou plochu křídla ručně obsluhovat, na BAU 2017 budou ale také prezentovány výhody motorizovaného otevírání.


SOLARLUX Unternehmenskommunikation
Frau Nicole Holtgreife

BAU 2017 16.01.- 21.01.2017 München. Solarlux Halle C1, Stand 329.

Novinky a aktuality
Solarlux R.evolution

Perfektní funkcionalita, tenké profily, nejlepší tepelně izolační hodnoty, neomezené možnosti kombinací to je nová prosklená skládací stěna R.evolution

více informací
 
Solarlux na BAU 2017

Prosklená skládací stěna je vymyšlena a navržena od základů úplně nově a bude poprvé představena veřejnosti.

více informací

Archiv novinek

Newsletter

Zaregistrujte svůj email pro získání pravidelných informací o zimních zahradách.