Dřevěné zimní zahrady
Zimní zahrady Solarlux
Tip dne
  • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde

Nábytek do zimní zahrady

Nábytek do zimní zahrady

21. 9. 2012, 11:14

Zimní zahrady jsou především předurčeny k příjemnému pohodlí. Slouží převážně jako oáza klidu a relaxace. Pohodlný nábytek do zimní zahrady a nejrůznější doplňky a drobnosti dopřejí chvilky plné pohody na půvabném a kouzelném místě.

Nábytek do zimní zahrady

V temperované zimní zahradě se dají trávit příjemné chvíle s rodinou nebo také po většinu roku příjemně posnídat. od jara do podzimu zde můžete také posedět s návštěvami. Stálý nábytek je ideální variantou. Vhodný je kov a to nejlépe hliník v kombinaci s plastovou povrchovou úpravou. Působí velice lehce a zároveň netrpí výkyvy teplot. Moderní designový nábytek z plastu oživí zimní zahradu.

Nábytek do teplé zimní zahrady

Teplé zimní zahrady převážně navazují na obytný prostor domu. Měly by také korespondovat s vedlejšími místnostmi. Pohled do zimní zahrady by měl lahodit oku a vábit svým pohodlím a romantickou útulností. Do tohoto typu zimní zahrady padne masívnější dřevěné sedací soupravy. Proutěný nebo ratanový nábytek do zimní zahrady s čalouněním a polštáři. Houpací křeslo nebo ušák do čtecího koutku je také vhodným typem nábytku. Jako praktický doplněk může posloužit stojací lampa a stojánek na časopisy. Klasický jídelní stůl s židlemi se hodí do většího prostoru.

Nejvhodnější nábytek do tropické zimní zahrady

Tropická zimní zahrada vyžaduje vyšší vzdušnou vlhkost. Pokud volíte dřevěný nábytek, tak by měl být pokud možno z exotických tvrdých dřevin, které lépe snášejí vlhkost. Umělý ratan je k nerozeznání od pravého a snadno se čistí. Jeho bonusem je, že netrpí vlhkostí.

Nábytek pro zimní zahrady

Nábytek do teplé zimní zahrady s atraktivními doplňky

Jedna nebo více fontánek budou skvělým doplňkem nábytku do teplé zimní zahrady. Interiér se dá také vkusně a nápaditě oživit skleněnými nebo kovovými miskami. Jezírko s vodním rostlinami bude přispívat k pohodě zimní zahrady. Živá voda je prvek, který navozuje klid a idylku. 'Užasně se také bude vyjímat akvárium s pestrými rybičkami a vodními rostlinami. Keramické stromky nebo ptáčci osvěží a oživí každou zimní zahradu. Dopřejte si a vychutnejte požitek ze zimní zahrady plnými doušky.

Zobrazení: 119741 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Hliníkové zahrady
Zimní zahrady z hliníku
Stavba zimní zahrady
Klimatizace
Zimní zahrada-klimatizace