Dřevěné zimní zahrady
Zimní zahrady Solarlux
Tip dne
  • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Hliníkové zimní zahrady

Hliníkové zimní zahrady

21. 9. 2012, 11:13

V jednoduchosti je krása. Také toto pravidlo platí při konstrukci zimní zahrady. Výklenky nebo různá zákoutí vypadají velice atraktivně, ale bohužel zvyšují pořizovací náklady. Nejdražší jsou hliníkové zimní zahrady, ale také zároveň nejlepší.

Hliníkové zimní zahrady

Plastové profily zimních zahrad jsou lehké a nevyžadují speciální údržbu. Jejich předností je vysoká tepelná roztažnost, ale bohužel se nedají opravit. Hliníkové zimní zahrady mají v mnohých ohledech nejlepší konstrukci. Vynikají skvělými statickými vlastnostmi v kombinaci s dlouhou trvanlivostí a životností. Hliník je skvělý materiál na zimní zahrady.

Zahrady bez starostí

Při výběru barvy hliníkové zimní zahrady se nemusíte omezovat. Stačí pouze, aby esteticky a designově harmonizovala a ladila s domem a okolím. Hliníková zimní zahrada by také měla mít svůj osobitý styl a vyhovovat potřebám majitele. Po nanesení barvy se již více nemusíte starat.

Lehká konstrukce

Hliník je vynikající stavební materiál, který vyniká lehkostí. Také na velkou zimní zahradu postačí celkem lehká tenká kostra. Hliníková konstrukce se dá také originálně a esteticky kombinovat s přírodním materiálem dřevem. Dřevo uvnitř interiéru zimní zahrady a venkovní část z vysoce odolného hliníku.

Výhody

Hliníkové zimní zahrady mají celou řadu předností oproti dřevěným. Dřevěné konstrukce vyjde levněji než hliníkové. Působí přírodním dojmem a jsou celkem trvanlivé. Po určité době však vyžadují speciální nátěry. Jedná se o nátěry které chrání dřevo proti dřevokazným houbám a škůdcům. Na rozdíl od hliníkových zahrad se musí chránit nátěrem proti vlhkosti.

Nadčasové hliníkové zimní zahrady

Hliník je také materiál, který se díky svým skvělým vlastnostem používá čím dál častěji ve stavebnictví. Nevyjímaje tedy také zimní zahrady. Investice a pořizovací náklady zimních zahrad nejsou lacinou a levnou záležitostí. Hliníkové zimní zahrady jsou každopádně těmi nejlepšími s dlouhou životností a nenáročnou údržbou.

Zimní zahrady z hliníků
Zobrazení: 102518 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Hliníkové zahrady
Zimní zahrady z hliníku
Stavba zimní zahrady
Klimatizace
Zimní zahrada-klimatizace