Dřevěné zimní zahrady
Zimní zahrady Solarlux
Tip dne
  • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde

Dřevěné zimní zahrady

Dřevěné zimní zahrady

21. 9. 2012, 11:14

Dřevěné zimní zahrady mohou být příjemným zákoutím. Mohou také přivést kousek exotické přírody do našeho domova. Umožňují také vytvořit jedinečný životní prostor v celém domě. V zimě či létě tak můžeme být obklopeni nejrůznějšími květinami.

Zimní zahrady k vašemu domu

Dřevěné zimní zahrady mohou také skvěle posloužit jako příjemný prostor a interiér pro posezení s přáteli. Relaxace po namáhavém pracovním dni v nádherné zimní zahradě prospěje celému organismu. Chvilka ve společnosti dobré knihy bude vždy příjemným zpestřením pobytu v dřevěné zimní zahradě. V neposlední řadě je také zimní zahrada symbolem movitosti a prestiže.

Kousek přírody vedle vás

Pravé dřevěné zimní zahrady mají prosklený celý obvodový plášť a střechu. Pakliže je střecha zakryta krytinou hovoří se o verandě. ty mají také svoje kouzlo a bývají rozsáhlejší. Dřevěné zimní zahrady a verandy rozšiřují naše životní prostředí a zároveň prostor v domě. Slouží především k relaxaci. Mají také nenahraditelnou estetickou a dekorativní funkci. Zimní zahrady s květinami a jinými rostlinami je vždy kousek přírody vedle vás během celého roku.

Výroba dřevěné zimní zahrady

Na začátku stavby dřevěné zimní zahrady je vždy potřeba dispoziční řešení. Podstatná a významná je orientace ke světovým stranám a požadované funkce. Podstatné je také provedení tepelně technických výpočtů. Musí se také stanovit kubatura a celá řada jiných prvků jako rozměry, plochy a způsob zasklení. Jinak se počítá dřevěná zimní zahrada, která trvale nebo přechodně koresponduje s velkým prostorem v domě. Jinak se také samozřejmě počítají dřevěné zimní zahrady stojící izolovaně a o samotě od domu.

Montáž dřevěné zimní zahrady

Montáž dřevěné zimní zahrady z jednotlivých připravených dílů je rutinní záležitostí. Specialisté dřevěné zimní zahrady o běžných velikostech standardně realizují během jednoho dne. Zabydlení zimních zahrad je pak následně jen takovou třešničkou na dortu. Dřevěné zimní zahrady vyžadují také celou řadu jiných kroků a realizací než dojde k samotné výstavbě a následnému užívání.

Dřevěná zimní zahrada Solarlux
Zobrazení: 111906 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Hliníkové zahrady
Zimní zahrady z hliníku
Stavba zimní zahrady
Klimatizace
Zimní zahrada-klimatizace